"kurbads"

Baltijā oficiāli nonākuši pirmie "Tesla" elektromobiļi 17.12.2013

Pagājušajā nedēļā transporta un loģistikas kompānija "Kurbads" nogādāja pirmos jaunās paaudzes elektromobiļus "Tesla model S" no tās ražotnes Nīderlandē to jaunajiem saimniekiem Igaunijā, pa ceļam piestājot arī Rīgā un veicot auto testa braucienus. Šajā braucienā piedalījās auto žurnālists Normunds Avotiņš.

"Daugavpils" sagrāve pret "Kurbads" 16.12.2013

Latvijas hokeja čempionātā zaudējumu sērija turpinās „Daugavpils” komandai, kas šoreiz mājās ar 1:12 zaudēja „Kurbads”. Goda vārtus iemeta Edgars Apelis, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Daugavpils hokejistiem pārliecinošs zaudējums pret "Kurbadu" 28.11.2013

Latvijas Hokeja čempionātā gados ļoti jaunā „Daugavpils” komanda izbraukumā ar 1:15 piekāpās „Kurbads”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

"Daugavpils" hokejistiem uzvaru sēriju pagarināt neizdodas 22.10.2013

Tikai divus periodus Latvijas hokeja čempionātā izdevies izturēt „Daugavpils” hokejistiem, kuri ar 3:8 piekāpās „Kurbadam”. Vēl pēc diviem periodiem rezultāts bija tikai 3:2 pretinieku labā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.